/Files/images/2024/P1080417.JPG

Вас вітає опорний навчально-виховний заклад

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника Чернігівської селищної ради Бердянського району Запорізької області!

/Files/images/2024/Screenshot_1.jpg Електронні класні журнали та щоденники з можливостями дистанційного навчання на поталі Нові Знання

Доступ до розкладу уроків, дзвінків, предметних класрумів в 2023/2024 н.р. тільки за логінами та паролями до персональних кабінетів учнів та батьків через school-temnik.net

/Files/images/2024/реєстрація.jpg Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Опорний навчально-виховний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника Чернігівської селищної ради Бердянського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ набір до 1-х класів 2024/2025 навчального року за програмою НУШ (за редакцією О.Савченко).

Чекаємо Вашого звернення на електронну пошту temnik2010@school-temnik.net

Приєднуйтеся до нашої дружньої шкільної родини!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.